وب کد – مرجع کدهای HTML و Css

وب کد – مرجع کدهای HTML و Css – کدهای استاندارد اچ تی ام ال و سی اس اس

گت بلاگز Uncategorized معرفی کتاب های ارزشمند حوزه خودرو ؛ از تاریخچه بی ام و پورشه تا زندگینامه کاسموآل

در این مقاله به معرفی 11 کتاب ارزشمند حوزه خودرو برای عاشقان این صنعت میپردازیم. کتاب‌هایی که به شرکت‌ها و اشخاص بزرگی همچون بی ام و و کاسموآل پرداخته‌اند.

با تمام پیشرفت‌هایی که تکنولوژی داشته است، هنوز هم خواندن کتاب یکی از بهترین راه‌های افزایش اطلاعات و مهارت‌ها است. اگر به دنبال بهبود سطح اطلاعاتی خود در زمینه وسایل نقلیه هستید، به طبع به دنبال کتاب های ارزشمندی می‌گردید که نویسندگان بزرگی در سراسر جهان آن را به نگارش رسانده‌اند. در این مقاله قصد داریم به معرفی 11 کتاب ارزشمند حوزه خودرو بپردازیم که هر علاقه‌مند و شیفته‌ی صنعت اتومبیل باید آن‌ها را مطالعه کند. در ادامه با ما همراه باشید.

پورشه 912: 50 سال

نویسنده: Jurgen Lewandowski

قیمت: 50 دلار

ناشر: Delius Klasing

پس از سال‌ها در سایه برادر بزرگتر ماندن، کتاب 176 صفحه‌ای پورشه 912 نگاه عمیقی را به تاریخ و توسعه این کوپه چهار سیلندر پر زرق و برق و دوست داشتنی خواهد انداخت.

یک قرن با BMW: ماشین‌هایی با عملکرد فوق‌العاده

نویسنده: Tony Lewin

قیمت: 50 دلار

ناشر: Motorbooks

از موتور سیکلت R32 تا اتوموبیل i8؛ این کتاب مقدس عاشقان بی ام و نگاهی سریع به محصولات 100 سال اخیر کمپانی بی ام و خواهد انداخت که شامل موتورهای هواپیما نیز می‌شود.

دانلود کتاب های خارجی   درخواست کتاب خارجی

رقابت تمام عیار: درس‌هایی در استراتژی از فرمول یک

نویسنده: Ross Brawn و Adam Parr

قیمت: 25 دلار

ناشر: Schuster U.K

تا به امروز تلاش‌های زیادی برای برقراری ارتباط با «هنر جنگی» صورت گرفته است. هرچند استفاده از سبک نگارشی سوال و جواب در کتاب‌ها کمی قابل بحث است، اما Ross Brawn افکار جالبی در سر می‌پروراند و داستان‌های ارزشمندی را برای عاشقان فرمول 1 بازگو خواهد کرد.

استرلینگ موس: بیوگرافی (جلد 1)

نویسنده: Philip Porter

قیمت: 43 دلار

ناشر: Porter Press

ناشر، این کتاب 672 صفحه‌ای بی‌پروایانه را به « بیوگرافی ارزشمندترین راننده مسابقات رانندگی بریتانیا» اختصاص داده است. تعطیلات خودتان را برای خواندن این کتاب برنامه ریزی کنید، زیرا این تنها یک فصل از زندگینامه استرلینگ موس است. این کتاب از تولد تا نخستین پیروزی وی در مسابقه جایزه بزرگ گرند پریکس در سال 1995 را شامل می‌شود.

30:30

نویسنده: Jay Koka

قیمت: 45 دلار

ناشر: Knightbridge Publishing

یکی از اعضای انجمن هنرهای زیبایی خودرو (AFAS) به نام Jay Koka آنچه را که احساس می‌کند تاثیرگذارترین نقاشی خودرویی در هر سال است را با توجه به سابقه سی ساله خود در این حوزه برگزیده است. جلد این کتاب بسیار زیبا از جنس کتان است.

خرید کتاب های آمازون

بدون راننده: اتومبیل‌های هوشمند و جاده پیش رو

نویسنده: Hod Lipson و Melba Kurman

قیمت: 30 دلار

ناشر : The MIT Press

وسایل نقلیه خودران در راهند و آن‌ها را می‌توان بزرگترین تغییر در تکنولوژی و فرهنگ دانست. این کتاب یک دید کلی از اثرات بالقوه اتومبیل‌های خودمختار، خوبی‌ها و بدی‌های آن‌ها را ارائه می‌کند.

پنجاهمین سالگرد مسابقات Can-Am

نویسنده: George Levy

قیمت: 60 دلار

ناشر: Motorbooks

به مدت 9 سال، مسابقات چالش انگیز Can-Am همگان را به ساخت قدرتمندترین و نوآورانه‌ترین موتورهای مخصوص اتومبیل‌های مسابقه‌ای وا داشت. نویسنده نگاهی متمرکز به این مسابقات بی‌نهایت داشته است.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz